Hakkımızda - Bykush Web | Her Sektöre Özel Web Tasarımı
İLK SİPARİŞİNİZE ÖZEL ANINDA 100 TL İNDİRİM!
Bykush Web | Her Sektöre Özel Web Tasarımı
Çağrı Merkezi
Hakkımızda

2020 yılında kurulan ve hizmet ağını her geçen gün genişleterek ihtiyaçlar doğrultusunda yazılım ve içerik hizmeti sunan SafranWeb, mobil uyumlu yazılımlar, normal ve kampanyalı paketleri ile her web yazılım ihtiyacına en etkili şekilde cevap vermek için yola çıktı. SafranWeb 2022 yılında marka değişikliğine giderek ByKush Web ismini aldı.

ByKush Web Nasıl Çalışıyor?

Firma, kuruluş ve kişilerin hayallerindeki web sitelerini kuran ByKush Web, hızlı hizmet kalitesi ve ekonomik fiyatları ile hizmet vermeye devam ediyor. Şüphesiz ki web siteleri firmaların dijital ortamdaki aynasıdır. Firma prestijine yakışır ve kullanıcı dostu web tasarımları ile her zaman müşteri memnuniyeti sağlayan ByKush Web, mobil uyumlu yazılımlarla kurduğu web sitelerinin her zaman ulaşılır ve kullanıcı dostu siteler olmasını sağlıyor.

Firma ihtiyaç analizini belirleyerek, analiz sonucu her bir firmaya özel web tasarımlarını ve fiyat teklifini çıkartarak müşterilere sunuyoruz. Onay sonrası başlayan süreçte ise her bir aşamada müşterileri bilgilendirerek firmaları hayallerindeki web sitelerine kavuşturuyoruz. Zamanında teslim, ekonomik fiyat ve en önemlisi de SEO uyumlu ve kullanıcı dostu bir web sitesi hazırlayarak firmaların rekabet gücünü arttırıyoruz.

ByKush Web Hizmet Kategorileri

Hizmet verdiği sektör bakımından son derece geniş bir hizmet kategorisine sahip olan ByKush Web, eğitimden sağlığa, inşaat sektöründen gıda ve tekstile kadar birçok firmaya web yazılım hizmeti sunmaktadır. Her çeşit kurumsal firmanın web sitelerini firmaya yakışır bir formatta hazırlamakta, web siteleri ve blog tasarımında fark yaratmaktadır. Emlak, elektrik, elektronik, avukatlık, otel, e-ticaret, nakliye, muhasebe ve daha birçok firma web tasarımında adından söz ettiriyor. ByKush Web kişisel ve ticari blog ve web sitelerinde her zaman profesyonel hizmet alacağınız bir firmadır.

 Profesyonel Web Yazılım Hizmeti

Bir web sitesinde ilk dikkati çeken şey domain adıdır. Kolay hatırlanan ve global bir web sitesi her zaman daha fazla ziyaretçi alır. Sitenin hızlı çalışması, kolay açılması ve web sitesinde gezintinin rahat olması bir kullanıcı için çok önemlidir. Aksi taktirde kısa sürede siteden çıkacaktır. Tasarımın hem göze hitap eden hem şık ve kaliteli olması ise PHP Responsive Script ile mümkündür. SEO uyumlu, kaliteli içeriklere sahip ve mobil uyumlu bir web sitesi her zaman çok daha fazla ziyaretçi alacak ve hedef müşteri kitlesini yakalayacaktır.

Hazır Php Script çalışmaları ile web sitelerinin en iyi ve en kullanışlı bir yapıya sahip olmasını sağlayan ByKush Web, hazır lisanslı web site paketleri ve müşteriye özel web site yazılım çalışmaları ile her firmanın ihtiyacına en kaliteli ve en hızlı şekilde cevap vermektedir.

Aynı Gün Kurulum
Siparişinizin Ardından Aynı Gün Kurulum
Teknik Destek
%100 Müşteri Memnuniyeti
Güvenli Ödeme
256 Bit SSL Şifreleme
Yüzlerce Tasarım
Sektörünüze Özel Yüzlerce Tasarım